Másler Jaromír (1958)
Zamyšlená, signováno vpravo dole J. Másler 16, akryl/plátno, 120 x 120 cm (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Másler Jaromír (1958)
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |